Film Alekse Borkovića u takmičarskom programu Sarajevo Film Festivala

28. Sarajevo Film Festival biće održan od 12. do 19. augusta 2022, a za prestižnu nagradu „Srce Sarajeva“ takmičiće se i kratki film „Čekaj me ovde“ studenta digitalnih umetnosti FMK Alekse Borkovića.

Čekaj me ovde Water Balloons Aleksa Borković FMK

Film Alekse Borkovića „Čekaj me ovde“, u produkciji Fakulteta za medije i komunikacije, imaće svetsku premijeru na Sarajevo Film Festivalu 15. avgusta 2022. godine u 11 časova.

Na 28. Sarajevskom filmskom festivalu će se u četiri selekcije – igranog, dokumentarnog, kratkog i studentskog filma – ukupno takmičiti 51 film, među kojima je i 11 studentskih filmova.

ČEKAJ ME OVDE / WATER BALLOONS (13′)

Dobivši zadatak da pazi na mlađeg brata, desetogodišnjak će se suočiti sa novim izazovima i strahovima.

Uloge: Aleksa Gulan, Miloš Koprivica, Miljana Kravić

Režija: Aleksa Borković
Asistent režije: Danilo Stanimirović
Scenario: Irena Parezanović
Producent: Jovana Avramović
Izvršni producent: Milica Dmitrović
Direktor fotografije: Marija Momić
Montaža: Andrijana Krčmar
Muzika i dizajn zvuka: Alen Duš
Scenografija, kostim i šminka: Tijana Trailović
Tipografija i plakati: Marija Maslać

Profesori mentori: Rajko Petrović, Vuk Ršumović i Bojan Vuletić, uz produkcionu podršku Ivana Vanje Milanovića.

You are using an outdated browser which can not show modern web content.

We suggest you download Chrome or Firefox.