Studenti FMK na Svetskom bijenalu studentske fotografije

Radovi studenata Departmana za digitalne umetnosti, pod mentorstvom prof. um. Dragana Pavlovića i dr Aleksandrije Ajduković, predstavljeni su na 8. Svetskom bijenalu studentske fotografije, koje se održava do 25. decembra u Novom Sadu.

Svetsko bijenale studentske fotografije FMK

Uz studente iz 15 zemalja, svoje radove predstavili su studenti FMK: Ana Stanojević, Dejana Paunović, Dunja Janićijević, Isidora Dimitrijević, Jasna Mijušković, Maja Stojić, Marija Đorđević, Marija Maslać, Maša Nedeljković, Miodrag Mrkšić, Sofija Ivanović, Strahinja Todorović, Viktorija Đorđević i Aleksandra Mitrović.

Izložene fotografije možete pogledati u „Fabrici“ Studentskog kulturnog centra Novi Sad (Bulevar despota Stefana 5, pored Limanskog parka) radnim danima od 10 do 15 časova do 25. decembra 2021.