2023 Deleuze and Guattari Studies Conference and Camp

Fakultet za medije i komunikacije u saradnji sa Institutom za filozofiju i društvenu teoriju organizuje Deleuze and Guattari Studies Conference and Camp, koji će održati od 3. do 7. jula 2023. godine u Beogradu.

DGS 2023 Belgrade

DGS Conference and Camp je najvažniji događaj u polju studija filozofije Žila Deleza i Feliksa Gatarija, koji jednom godišnje okuplja profesore, naučnike, studente i stručnu javnost iz celog sveta. 15. Međunarodna konferencija Deleuze and Guattari Studies Conference and Camp, koja će se prvi put održati u Beogradu, nosi naziv „Space | Control | Resistance“.

Pozivamo sve zainteresovane za učešće na #DGS2023 da pošalju prijavu popunjavanjem online formulara.
Rok za prijavu je 22. januar 2023. godine.

Sve dodatne informacije o konferenciji dostupne su na zvaničnom DGS2023 veb-sajtu i Facebook stranici događaja.