Letnja škola primenjene psihologije: koučing

By 03.09.2021Vesti

Letnja škola primenjene psihologije: koučing

Od 22. do 24. septembra 2021. putem Zoom platforme održaće se četvrta Letnja škola primenjene psihologije u organizaciji centra Sinergija, a učešće za studente i predavače FMK je besplatno.

Letnja škola koucinga

Program četvrte Letnje škole primenjene psihologije zasnovan je na lekcijama koje smo poneli sa sobom iz 2020. godine, a namenjen je koučevima, psihoterapeutima, psiholozima i pripadnicima drugih pomagačkih profesija koji žele da prošire svoju praksu u korporativnom i poslovnom okruženju.

Letnja škola primenjene psihologije okuplja ljude iz oblasti primenjene psihologije i biznisa, sa ciljem da unapredi organizacione prakse u kompanijama koristeći alate iz domena primenjene psihologije.

Prijave za učešće je potrebno poslati na mejl tamara@sinergija.org, gde je potrebno da naznačite za koji dan se prijavljujete. Možete izabrati da pohađate jedan, dva ili sva tri dana Letnje škole.

Više informacija o programu i predavačima letnje škole možete pronaći na sajtu letnjaskolakoucinga.rs.