IX Letnja škola za seksualnosti, kulture i politike

By 14.02.2020Vesti

IX Letnja škola za seksualnosti, kulture i politike

Deveta Međunarodna letnja škola za seksualnosti, kulture i politike u organizaciji IPAK centra i Departmana za studije politike FMK održaće se od 17. do 22. avgusta 2020. na Fakultetu za medije i komunikacije.

Letnja škola za seksualnosti, kulture i politike 2020

Predavanja i seminare na Letnjoj školi održaće Džek Halberstam (Univerzitet Kolumbija, SAD), Gevin Bat (Univerzitet Northumbria, Velika Britanija), Suzana Pasonen (Univerzitet Turku, Finska), Dženi Sunden (Univerzitet Sodertorn, Švedska) i Ljubomir Danailov Frčkovski (Univerzitet FON, Severna Makedonija).

Letnja škola za seksualnosti, kulture i politike i ove godine uključuje bogat prateći program i seriju otvorenih predavanja na FMK. Više informacija o predavačima i kursevima, kao i prijavni formular dostupni su na vebsajtu Centra za istraživanje kultura, politika i identiteta (IPAK centar).