Letnje radno vreme na FMK

Fakultet za medije i komunikacije je na kolektivnom godišnjem odmoru od 26. jula do 20. avgusta 2021. godine. Fakultet počinje sa radom 23. avgusta 2021. godine.

FMK leto 2021

Upis na sve programe osnovnih i master studija počinje u septembru. Nakon što zainteresovani kandidati popune online prijavu za upis i putem imejla zakažu termin za polaganje prijemnog ispita, dokumentaciju za prijemni ispit šalju na imejl adresu prijemni@fmk.edu.rs.

Prijemni ispit za upis u školsku 2021/22. godinu je organizovan online.
Prijemni ispiti za sve programe osnovnih i master studija će se održati:
– u četvrtak 2. septembra od 11h (osnovne studije) i od 14h (master studije);
– u četvrtak 9. septembra od 11h (osnovne studije) i od 14h (master studije).

Prijava ispita za septembarski rok počinje 16. avgusta i traje do 22. avgusta 2021. godine. Na e.fmk servisu biće objavljen raspored ispita, a ispite prijavljujete online putem Studentskog servisa.

Fakultet počinje sa radom 23. avgusta 2021. godine.

Otvoreni ekran na Fakultetu za medije i komunikacije održava se svake subote od 28. avgusta, od 11 do 12 časova putem Google meet platforme. Svi zainteresovani mogu da se prijave klikom na link.

Želimo vam prijatan odmor!