FMK Digitalna akademija: Kako marketing dizajnira biznis?

By 30.10.2019Vesti

FMK Digitalna akademija: Kako marketing dizajnira biznis?

Katedra za digitalni marketing vas poziva na šesto otvoreno predavanje FMK Digitalne akademije, koje će se održati 14. novembra u 18 časova, u Sali 8 Fakulteta za medije i komunikacije.

Miša Lukić: Kako marketing dizajnira biznis? FMK

Čime su se bavili marketinški profesionalci pre skoro tri decenije i kako ih je okruženje doživljavalo, a kako danas izgleda biti dizajner biznisa (business designer)? Kako je radikalnom promenom postojećih poslovnih modela, na kreativan i inovativan način, moguće stvoriti biznis vredan komunikacije?

Predavač je Miša Lukić, jedan od najistaknutijih poslovnih i brend lidera u centralnoj i istočnoj Evropi, osnivač i Chief Business Designer u „New Startegy“. Kroz osvrt na Mišin profesionalni razvoj, studenti će dobiti jasnu sliku razvoja i percepcije marketinga kroz vreme.

Molimo sve zainteresovane da, zbog ograničenog kapaciteta sale, potvrde svoje prisustvo putem imejla fmk@singidunum.ac.rs.