Dekan FMK Miško Šuvaković novi predsednik Međunarodne asocijacije za estetiku

Dekan Fakulteta za medije i komunikacije, prof. dr Miško Šuvaković novi je predsednik Međunarodne asocijacije za estetiku IAA (International Association for Aesthetics). Profesor Šuvaković će na mestu predsednika IAA biti do 2022. godine.

Miodrag Miško Šuvaković dekan FMK

21. međunarodni kongres za estetiku ICA 2019 Beograd održaće se od 22. do 26. jula 2019. godine u amfiteatru Arhitektonskog fakulteta Univerziteta u Beogradu. Tema kongresa je “Mogući svetovi savremene estetike: estetika između istorije, geografije i medija”.

Na kongresu će, pored profesora Šuvakovića učestvovati i predavači FMK prof. dr Dubravka Đurić, prof. dr Dragana Stojanović, prof. dr Andrija Filipović, doc. dr Luka Bešlagić i doc. dr Aleksa Milanović.

Na ovogodišnjem Međunarodnom kongresu za estetiku učestvuju i studenti doktorskih studija na FMK: Kristina Bojanović, Marija Bulatović, Marija Riboškić Jovanović, Nataša Jovanović, Violeta Vojvodić Balaž, Zoran Belić, Ana Popović i Irena Lagator Pejović.

Program i satnicu izlaganja možete preuzeti na vebsajtu kongresa.