“Akcioni potencijal” na kafi sa Klubom 27

By 28.02.2019Vesti

“Akcioni potencijal” na kafi sa Klubom 27

Klub studenata psihologije Akcioni potencijal organizuje razgovor o kultnim ličnostima koje čine Klub 27, u cilju informisanja šire javnosti o problemima bolesti zavisnosti i važnosti mentalnog zdravlja.

Klub 27, mentalno zdravlje

Tragične sudbine članova Kluba 27 su ono što boji njihovo stvaralaštvo, čineći ih besmrtnim legendama. Ipak, da li to ono što je najvažnije, njihova slava? O tome se pisalo i piše. Ali, ne treba zaboraviti da se ispod svog tog sjaja i opčinjenosti, krilo jedno ljudsko biće – ljudi koje su prožimali problemi koji sve muče, bez obzira na poreklo, popularnost ili iznos na bankovnom računu.

Razgovor će se održati 7. marta u 20 časova u kafeu Šupa (Jug Bogdanova 17b), sa ciljem informisanja šire javnosti o važnosti mentalnog zdravlja, zaštiti i prevenciji zavisnosti i autodestruktivnog ponašanja.

Diskusiju vode studentkinje psihologije Emilija Romić, Milica Helmih, Danijela Knežević i Nevena Batinić, kao i diplomirani psiholog Aleksandra Marković.