Otkrij šta želiš – radionica za srednjoškolce

By 18.01.2019Vesti

Otkrij šta želiš – radionica za srednjoškolce

Prijavu možeš poslati putem imejla fmk@singidunum.ac.rs, gde je potrebno da navedeš: ime i prezime, godinu rođenja, školu iz koje dolaziš i broj telefona.

Prijavi se ovde

Otkrij šta želiš - radionica za srednjoškolce na FMK

Dođi i saznaj kako da otkriješ svoje talente i izvore motivacije, koji su sve načini da dođeš do informacija o obrazovanju, stipendijama i praksi. Proveri koje ti se mogućnosti pružaju, nauči kako da postaviš ciljeve i doneseš odluku.

Radionica će se održati u subotu, 23. februara od 11 do 15h na Fakultetu za medije i komunikacije (Karađorđeva 65). Učešće na radionici je besplatno i otvoreno za sve zainteresovane srednjoškolce, a polaznici će po završetku dobiti sertifikate.

Prijavu možeš poslati putem imejla fmk@singidunum.ac.rs, telefona (011) 2626 474 ili naše zvanične Facebook strane. U prijavi je potrebno da navedeš: ime i prezime, godinu rođenja, školu iz koje dolaziš, imejl adresu i broj telefona.

Vidimo se na FMK!