Radionica za srednjoškolce: Otkrij šta želiš

FMK poziva sve zainteresovane srednjoškolce na besplatnu radionicu „Otkrij šta želiš – speed dating sa karijerama“, koja će se održati 23. decembra 2023. godine u 11 časova na Fakultetu za medije i komunikacije u Beogradu (Karađorđeva 65).

Radionica za srednjoškolce FMK

Kroz interaktivne aktivnosti i diskusiju istražićemo:

• Veštačku inteligenciju: Šta je to što čini mašine pametnim?
  • Emocionalnu inteligenciju: Kako razumeti i upravljati svojim emocijama?
  • Socijalnu i interpersonalnu inteligenciju: Kako graditi bolje odnose i komunicirati efikasno?
  • Kreativnu inteligenciju: Kako pronaći izvore inspiracije i razviti svoju kreativnost?
  • Kolaborativnu inteligenciju: Kako timski rad doprinosi našem uspehu?
  • Logičku inteligenciju: Kako se nositi sa složenim problemima i razviti veštine logičkog razmišljanja?

Na radionici ćemo istražiti obilje mogućnosti dostupnih mladima danas, istovremeno otvarajući nove perspektive za sagledavanje sveta i pružiti podršku u otkrivanju sopstvenih talenata i izvora motivacije.

Prijavi se na vreme – broj mesta je ograničen: PRIJAVI SE!

Vidimo se 23. decembra u 11h na FMK!

You are using an outdated browser which can not show modern web content.

We suggest you download Chrome or Firefox.