Pod lupom: Psihoanalitička psihoterapija

By 02.03.2020Vesti

Pod lupom: Psihoanalitička psihoterapija

Klub studenata psihologije “Akcioni potencijal” vas poziva na drugo predavanje i radionicu posvećenu psihoterapijskim pravcima: ove nedelje “pod lupom” je Psihoanalitička psihoterapija.

Pod lupom: Psihoanalitička psihoterapija FMK

Prim. dr Snežana Kecojević Miljević, psihijatar, psihoanalitički psihoterapeut (DPPS) i trening grupni analitičar (DGAB) govoriće o osnovnim postulatima, efikasnosti terapije, primerima iz prakse, edukaciji za psihoterapeuta i ukazati na razlike između psihoanalize i psihoanalitičke psihoterapije.

Predavanje će se održati 09.03. u 19h (Sala 8), a radionica će se održati 10.03. u 19:30h (Sala 6) na Fakultetu za medije i komunikacije.

Predavanje je otvoreno za sve zainteresovane, dok je radionica namenjena studentima psihologije. Molimo vas da zbog ograničenog broja mesta na radionici pošaljete prijavu za učešće na imejl Kluba ksp.akcioni.potencijal@fmk.edu.rs.