Otvoreno predavanje: “Foton za dinar” ili kako je tehnologija promenila marketing

By 19.03.2018Vesti

Katedra za digitalni marketing vas poziva na drugo predavanje FMK Digitalne akademije, koje će 4. aprila održati Mika Tasić (Tech Lead, Google Growth Engine), jedan od vodećih svetskih stručnjaka u oblasti kreativne upotrebe tehnologije i tehnoloških inovacija u modernom marketingu.

Virtuelna realnost - Predavanje na katedri za digitalni marketing FMK

Mika Tasić (Google Growth Engine, UK) će nas uvesti u čudesan svet novih tehnoloških izražajnih sredstava, koja menjaju način pripovedanja u modernom marketingu. Neke od tema o kojima ćemo razgovarati su 360 video, VR/AR, Facebook/YouTube formati i optimizacija video sadržaja za maksimalnu gledanost, uz mnogo praktičnih primera kako brendovi u saradnji sa platformama koriste nove tehnologije u marketingu.

Predavanje će se održati u sredu 4. aprila 2018.u 18.30 časova, u Sali 8 Fakulteta za medije i komunikacije (Karađorđeva 65, IV sprat).

Google Growth Engine Lead Tech Mika Tasić na FMK

Molimo sve zainteresovane studente da unapred najave svoje prisustvo na imejl fmk@singidunum.ac.rs zbog ograničenog kapaciteta sale.