Preduzetništvo 21. veka – Inovacije, liderstvo i komunikacije

Departman za medije i komunikacije FMK vas poziva na dvodnevni master class koji će se održati 9. i 10. maja, sa početkom u 15 časova u sali 401 Fakulteta za medije i komunikacije. Program je otvoren za sve zainteresovane učesnike, a prijavu za učešće šaljete popunjavanjem online formulara.

Preduzetništvo 21. veka master class

Master class, koji vodi Edo Bratović, pažljivo je osmišljen da učesnicima pruži uvide u savremene pristupe preduzetništvu, lobiranju, prodaji, korporativnim komunikacijama, tehnološkim inovacijama i liderstvu. Učesnici će imati jedinstvenu priliku da čuju i uče od priznatih stručnjaka iz različitih industrijskih sektora.

Miloš Čirić: Strateški pristup životu, komunikaciji i uticaju
Istaknuti međunarodni konsultant i lobista, Miloš Čirić, deliće svoje bogato iskustvo u kreiranju politika i mentorstvu uspešnih lidera.

Renata Čekić: Luxury Sales
Sa bogatim iskustvom u odnosima sa javnošću i B2C prodaji, Renata će otkriti tajne prodaje luksuznih proizvoda i kako pristupiti visokovrednim klijentima.

Manca Šalehar: From Startup to Corporation
Direktor marketinga Wolt Slovenia i OI Concept Villages, Manca Šalehar, podeliće priču o evoluciji Wolt-a iz startup-a u korporaciju kroz prizmu korporativnih komunikacija.

Nikola Ivančević: What & Why, Not How
Suosnivač i CTO SmartCat-a, Nikola će razgovarati o AI revoluciji i njenom uticaju na autentičnost i inovacije u poslovanju.

Branimir Rakić: Inspiring Change
Suosnivač i CTO Origin Trail-a, Brana će istražiti kako web3 tehnologija omogućava transparentnost i promene u različitim industrijskim sektorima.

Katarina Đurković: Digital Recruitment Marketing
COO nura*digital će govoriti o upotrebi digitalnog marketinga u savremenom zapošljavanju iz dva ugla: kako kompanije i preduzetnici posredstvom određenih alata i strategija digitalnog marketinga mogu doći do najtraženijih talenata na tržištu rada, kao i kako se pojedinci mogu istaći u procesu selekcije prilikom apliciranja za posao ili praksu.

Edo Bratović: Pre(do)govori
Istaknuti investitor Edo Bratović podeliće svoje iskustvo u pregovaranju i liderstvu kroz kompleksne poslovne transakcije.

Pozivamo sve zainteresovane studente, profesionalce i preduzetnike da se pridruže i steknu znanja koja će im pomoći da se istaknu u svojim karijernim putevima.

Agenda

Četvrtak, 09. maj 2024.
15:00 – 15:15 Uvodno obraćanje, Edo Bratović, koordinator master class-a
15:15 – 16:00 Predavanje “Digital Recruitment Marketing”, Katarina Đurković (marketeer)
16:00 – 16:15 Pauza
16:15 – 17:00 Predavanje “Luxury Sales”, Renata Čekić (sales machine)
17:00 – 17:15 Pauza
17:15 – 19:15 Predavanje “Strateški pristup životu, komunikaciji i uticaju”, Miloš Čirić (the lobbyist)
Kraj prvog dana

Petak, 10. maj 2024.
15:00 – 16:00 Predavanje “Inspiring Change”, Branimir Rakić (web3 wizard)
16:00 – 17:00 Predavanje “From Startup to Corporation”, Manca Šalehar (communicologist)
17:00 – 17:30 Pauza
17:30 – 18:15 Predavanje “What & Why, Not How”, Nikola Ivančević (techwisor)
18:15 – 19:30 Predavanje “Pre(do)govori”, Edo Bratović (real estate investor)
19:30 – 20:30 Druženje i networking (Black George)

You are using an outdated browser which can not show modern web content.

We suggest you download Chrome or Firefox.