Psiholog u praksi: psiholog u IT industriji

By 08.03.2019Vesti

Psiholog u praksi: psiholog u IT industriji

Treće predavanje u okviru ciklusa “Psiholog u praksi” održaće se 14. marta u 19 časova u sali 8 Departmana za psihologiju FMK (Karađorđeva 65).

psiholog u IT industriji

Gost predavač je Karlo Bem, psiholog i talent menadžer, koji će sa nama podeliti iskustva psihologa u IT industriji i ponuditi nam korisne smernice o tome koja znanja, veštine i koraci su potrebni za posao u najbrže rastućoj grani privrede.

Karlo Bem je završio osnovne i master studije psihologije na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu. Već tokom studija usmerio je svoja interesovanja ka oblasti upravljanja ljudskim resursima. Nekoliko godina bio je predsednik Kluba studentata psihologije “Transfer”, a tokom studija radio je i kao praktikant u oblasti upravljanja ljudskim resursima. Nakon studija počeo je da stiče iskustvo u sektoru ljudskih resursa u nekoliko IT kompanija. Trenutno radi na poziciji Talent menadžera u kompaniji Symphony – a šta se krije iza tog naziva otkriće nam na predavanju.