Studenti FMK na Trijenalu proširenih medija

By 17.04.2019Vesti

Studenti FMK na Trijenalu proširenih medija

U četvrtak 18. aprila u 19 časova u Umetničkom paviljonu „Cvijeta Zuzorić“ otvara se Trijenale proširenih medija „Re-konekcija 2019“.

Trijenale proširenih medija Balša Leković

© Balša Leković

Na ovoj internacionalnoj manifestaciji, u organizaciji Udruženja likovnih umetnika Srbije i Sekcije proširenih medija ULUS-a, po pozivu učestvuju i studenti Departmana za digitalne umetnosti FMK pod mentorstvom profesora Dragana Pavlovića.

Fotografijama na temu Re-konekcija i Resursi predstaviće se studenti druge godine osnovnih studija: Andrijana Jevđić, Balša Leković, Julija Radosavljević, Miodrag Mrkšić, Nemanja Ljubičić, Sara Nenadić i Tamara Terzić.

Trijenale proširenih medija možete posetiti svakog dana do 14. maja, od 10 do 19 časova u Umetničkom paviljonu „Cvijeta Zuzorić“ na Malom Kalemegdanu.