Stipendije za buduće studente Socijalnog rada i Studija politike

By 31.08.2018Vesti

Stipendije za buduće studente
Socijalnog rada i Studija politike

Profesija socijalni radnik, zbog svog značaja, odgovornosti i rada sa rizičnim, ugroženim i osetljivim grupacijama, postaje veoma važan segment društva i države, a politika je postala nezaobilazna tema i sastavni deo aktivnosti i delovanja svih organizacija i pojedinaca.

Stipendije najboljim srednjoškolcima za studije na FMK

Ocenjujući da su ova dva studijska programa – Socijalni rad i Studije politike značajni za dalji razvoj društva Fakultet je, u želji da ove studijske programe podrži, doneo odluku da oslobodi školarine pet najboljih srednjoškolaca sa najvišim prosekom iz Srbije koji su rođeni 1999. ili 2000. godine i maturirali u školskoj 2017/2018. godini, kao i pet socijalno ugroženih srednjoškolaca koji žele da upišu studije politike ili socijalnog rada.

Javite se!