Vebinar: Google alati u visokom obrazovanju

By 06.09.2021Vesti

Vebinar: Google alati u visokom obrazovanju

Na poziv Google Education partnera iz Nemačke, FMK učestvuje na vebinaru “How Google Cloud is transforming today’s Research and Education”, koji će se održati online 16. septembra 2021.

Sistem administrator FMK Zvonko Stanković Banjeglav pozvan je da predstavi na koji način se Google alati koriste u organizaciji nastave na Fakultetu za medije i komunikacije. Svoja iskustva tokom prethodne akademske godine predstaviće i istraživači sa univerziteta Heinrich-Heine iz Dizeldorfa i TUM Technische Universität iz Minhena, kao i predstavnici platformi Tomorrow’s Education i Digital Schooling.

Za učešće u vebinaru potrebno je registrovati se putem linka digitalschooling.de/google-cloud-in-higher-ed-customer-voices/.